KONST / Litografier / Färglitografier 14886265
nr 1488 6265
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, 290-upplaga, Damer. Färglitografi, bildmått: 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:42:05
300 kr
350 kr
400 kr